یک مرد مینویسد!

یک مرد مینویسد!
آخرین نظرات
  • ۱۹ آذر ۹۷، ۱۶:۰۲ - صبا صبوحی
    :)

سلام

مدتیه در خصوص یه موضوع خیلی مهم میخوام صحبت کنم, یه منظر از عرائضم به درد مجردها میخوره و از منظر دیگه متاهل ها کمی روش دقیق بشن؛ موضوع تمایلات جنسی با همسر موضوع بسیار مهم و حساسیه که باید خیلی مراقبش باشیم و چیزهای زیادی ازش بدونیم؛ ولی خیلی هم نباید نسبت بهش حساس باشیم و با حساسیت زیادی خرابش کنیم, یه جورایی یه لبه تیز دو طرفه است که افراط و تفریط, ندونستن و و حتی زیادی دونستن هر دو براش مخربه.

این مواردی که عرض میکنم وحی منزل نیست و ممکنه برای هر کسی به تناسب شدت و ضعف داشته باشه و یا اساسا برای کسی اصلا اونطور نباشه, مساله رابطه جنسی ی اصولی داره که به شدت با شخصیت, مزاج و خلق و خوی رفتاری و تجربه های عاطفی و جنسی افراد متناسبه که میتونه الا ماشالله راه و روش و تکنیک رو برای خودش تعریف کنه پس لزوما اون چیزی که گفته میشه قطعی و کیمیا نیست, حاصل مطالعات موردی و تجربیات مراجعه کنندگانی هست که مشکلاتی در این خصوص داشتن؛ این همه مقدمه چیدم که دقتتون رو بالا ببرید و برداشت سطحی و یک سویه نکنین:

بزرگترین اشتباه و خطایی که هر کسی تو ازدواجش میتونه انجام بده, اینه که ازدواج کنه تا تمایلات جنسیش ارضا بشه, این موضوع بسیار خطرناک و مخرب و بدون آینده است, خیلی دلیلش هم واضحه تب تمایلات جنسی تو چند ماه و نهایتا یک سال یک سال نیمه میخوابه و تویی که به خاطر مسائل جنسی ازدواج کردی میمونی و حوضه ت!

رابطه جنسی زن و مرد, به عدد زن و مردی که باهم ازدواج کردن میتونه متفاوت و متنوع باشه, من نوع رابطه منظورم نیست, کیفیتش مد نظرم, یعنی نوع رفتارها و روش ها اصلا مد نظرم نیست, و کیفیت نوع رابطه مد نظرمه که باید به شدت روش دقت بشه, چند کیفیت در ادامه بهش میپردازم که قابل توجه و تإمله:

  • فرض کنیم, پسری یا دختری تمایلات جنسیشون یا جاذبه های جنسی طرف مقابل نقش خیلی مهمی در انتخابشون داشته, ببینین جاذبه جنسی به اندام تناسلی محدود نیستا, ممکنه شما از لپ یه دختر خوشتون بیاد, یا از صورت عضلانی یه پسر یا شونه های مردونه ش خوشتون بیاد, این خودش به نوعی جاذبه جنسی محسوب میشه هر چند شما تو ذهن خودتون از این خوش اومدن تعبیر دیگه ای خواهید داشت. حالا این پسر یا دختر با لذت از داشتن این جاذبه برای خودش تصویر سازی میکنه (مطالعه این مطلب رو در این رابطه از دست ندید) و حاصل این تصویر سازی وخیال پردازی ذهنی پذیرش ازدواجیه که شاید تناسبی نداشته باشه و شایدم داشته باشه, معلوم نیست؛ علی ای حال شما به واسطه اون جاذبه است که از بقیه چیزاش خوشتون میاد یا دوست ندارید چیزایی که خوشایندتون نیست رو بولد و پررنگ کنین, اون موقع است که بعد از چند ماه تازه میفهمید که ای دل غافل چرا موقع نامزدی به این چیزاش اصلا فکر نکردم ... حواسم کجا بود!؟؟! خودتون جوابشو میدونین ولی به روی مبارک نمیارید!!
  • حالا فرض کنیم دختر پسری فارغ از تمایلات و جاذبه های جنسی شون دست به انتخاب میزنن, اصلا معلوم نیست اون زندگی حتما آینده خوبی داشته باشه ها, اینو گفتم بدونین زیادی دقت کردن هم یه جاهایی برای آدم اعتماد به نفس یا وسواسی خاصی میاره که یا سخت پسندمون میکنه یا اساسا عقل رو ازمون میگیره که نمیذاره تصمیم درستی بگیریم ؛ اینو گفتم که بگم خیلی از آدم ها تو قسم اولی هستن و اساسا از یه چیزیه طرف چه جنسی چه خلق و خویی و حسی خوششون میاد که میرن جلو و بقیه اختلافات رو نادیده میگیرن لذا عموما اغلب آدم ها از جنس اولن ولی من تو این یادداشت صرفا به بخشی از آدمهایی که فقط به خاطر تمایلات جنسی از نوع خاص جنسی ش نه از نوع عامش میخوام بپردازم یعنی یه بخشی مشخصی از فرض اول.
این اصل رو بالاتفاق همه قبول دارن که تب جاذبه های جنسی همون ماه های اول فروکش میکنه, و بعد از چند ماه و برخی البته تا یک سال و نیم هم طول میکشه به یه عادت مشخص با زمان بندی مشخص تبدیل میشه (بازم توضیح میدم اینی که عرض میکنم ضرورتا مطلق نیست, صرفا عمومیت داره و ممکنه برخی اصلا اینطوری نشن یا نباشن)
مشکل دقیقا بعد از فروکش کردن تب جاذبه جنسی شروع میشه,این موضوع عمدتا در آقایون شایع تره, یه جمله میخوام بگم یکم بی ادبیه ولی موضوع مهمیه, طرف اونجاش بلند شده, واسه اینکه بخوابوندش زن گرفته و این خیلی خطر ناکه, اتفاقا این خطرش برای دختر خانوم به مراتب بیشتر از آقا پسره, زن ها اساسا از رابطه جنسی غیر از لذت جنسی نیازهای عاطفی وروانیشون رو هم طلب میکنن حتی بعضا نیازهای مادیشون و گلگی هاشون رو اونجا بیان میکنن ولی آقایون در رابطه جنسی فقط به رابطه جنسی فکر میکنن و دیگر هیچ, حالا تصور کن پسری که ازواج کرده و بعد از یه مدت به این نتیجه رسیده که اون همه هزینه و این همه تحمل یه زن برای خابوندن اونجاش نمیارزیده یواش یواش سرد میشه و کمی عقب میکشه البته این دو طرفم داره, چون زنه خوب متوجه میشه که شوهرش برای خابوندن اونجاش بوده که زن گرفته و به شدت این موضوع زن رو دلسرد و بی تمایل میکنه و اگر هم رابطه ای برقرار کنه کاملا بی میله و این بی میله اثر کاهنده ای داره و تقریبا هیچ لذتی بین طرفین رد و بدل نمیشه الا لذت احتمالی مایع جنسی (اینو بدونین رابطه جنسی فرای خروج مایع جنسی از بدن مرد یا زنه, رابطه جنسی مجموعه لذت های منتشر شده از لحظه شروع نگاه شهوت انگیز زن و شوهر به هم تا رفتن زیر دوش و غسل و بعدش در آغوش هم خوابیدنه) پس با فرض عرض شده رابطه جنسی طرفین خلاصه میشه در خروج مایع جنسی و صرفا یه دخول بدون حس و حال و این نتیجه ای نداره جز زده شدن و دوری زن و شوهر از هم ....
این همون چیزیه که تو کلاس های روانشاسی زناشویی میگن مهمترین بخش رابطه زناشویی رابطه جنسیشونه و در اشتباه محضی همه رابطه رو تو دخول خلاصه میکنن!!
یکم این موضوع بسیطه و مستلزم دونستن داده ها و اطلاعاتیه که اگه خوب نشناسیم و ندونیم ممکنه دچار اشتباه بشیم. پس دقت کنین فقط برای رابطه جنسی ازدواج نکنین که مطمئنا اون خواست شما به زودی زود سیر میشه و دیگه لذتی از داشتنش نخواهید برد.

* موضوع بسیار مهمی که تو ازدواج وجود داره, داشتن علاقه و اهمیت دادن به طرفین بدون توقعه؛ یعنی لحظه ای که حس کردین علاقه ای از همسرتون تو دل شما ایجاد شد تمام توقعاتتون رو خاموش کنین و فقط و فقط لذت محبت و علاقه همسرتون رو در دلتون تقویت کنین تا بتونین یه رابطه گرم و صمیمانه رو با هم تجربه کنین... موضوع رابطه جنسی رو جدی بگیرین

** ممکنه تو مواردی شما ماه ها با همسرتون رابطه ای نداشته باشین, و این سردی رابطه همه آرزوهاتون رو به هوا میبره

*** زنایی که به خاطر اینکه مرداشون فیلشون یاد هندستون نکنه به زور و بدون میل و یا الکی و تظاهری تن به رابطه جنسی میدن, در اشتباه محضن به دو دلیل, مردی که قرار باشه به خاطر رابطه جنسی  یا زنه دیگه رابطه برقرار کنه شما شبی چهار بارم باهاش رابطه داشته باشید خسته میشه و بالاخره برای رفع تنوع ش صبح میره سراغ زنی که ازونم تحریک میشه, ولی مردی که اهل بیرون رفتن و خارج از خانواده رابطه بر قرار کردن نیست (غالب مردهای جامعه ما همین طورین و مورد اول استثناست و بیشتر تو فیلماست) شما هرچقدر بی میل رابطه داشته باشین اون حس میکنه و با الکی تظاهر کردن هم نمیتونین گولش بزنین هرچند اون هم به روی خودش نیاره ولی مطمئن باشید نمیچسبه بهش؛ تو این مورد بهتره دلتون رو صاف کنین و سعی کنین خودتون از شوهرتون لذت ببرید تا ایشون هم ببره و الا به مرور سردی بینتون پیش میاد و این سردی منجر میشه به بی علاقگی و دوری از هم.

**** آقا پسرا اولین نگاهتون به دختر مردم برجستگی ها وفرورفتگی های دختر مردم نباشه, همه دخترها همه این برجستگی ها و فرورفتگی ها رو  دارن, اتفاقا اونایی که رو بیشتر دارن تو رخت خواب کم کار ترن, اصلا قبل از ازدواج به این چیزا فکر نکینن و الا تو انتخابتون اشتباه ممکنه بکنین, پر و پاچه و این چیزا رو بذارید واسه وقتی که یواش یواش به بله برون دارید نزدیک میشید و حتی نزدیکیای نامزدی... از ما گفتن! اینو یادتون باشه همه دختره عین هم ن, همه شون عین همه ن ... هییییییییییچ فرقی هم بین هیچکدومشون نیست, مراقب باشید یه خوش اخلاق و بسازشو گیر بیارید و الا اگه گیر یه اخلاق گه بیافتین هزار بار خودتون رو تف و لعن میکنین که چه گهی خوردین که همچین زنی گیرتون اومد, اون موقع حاضرید تا آخر عمر کف دستی برید ولی منته عنتر عفریته رو نکشیدا.... ببینین به این حرفا نخندینا چققققققققدر آدم دیدم دقیقا با همین ادبیات باهام درد و دل کردنااااا
موافقین ۳ مخالفین ۴ ۹۷/۰۶/۳۱
یک مرد!

نظرات  (۱۰)

۳۱ شهریور ۹۷ ، ۲۳:۵۰ سارا سماواتی منفرد
سلام
خلاصه همیشه باید یجوری از خجالت خانم ها دربیایید دیگه !!! ( پاراگراف آخر )
((-:
من اگه یک برادر داشتم مهمترین توصیه ام بهش این بود که عقلت به چشمت نباشه !

خواندنی بود ...
پاسخ:
سلام
تازه انقدر خودسانسوری کردم نیان فحش بدن در برن که نگو :)))
توصیه که همه جا هست مهم گوشه شنواست که کم پیدا میشه ...
ممنونم
سلام
چقدر حرف بود تو این پست ولی کو گوش شنواااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ:
سلام
اگه الان نشنویم و دقت نکنیم، بعدا باید تاوان داد و تحمل کرد ... و البته با این توضیح که دیگه حق غر زدن و اعتراض نخواهیم داشت!

۰۲ مهر ۹۷ ، ۰۰:۰۸ مرد مُفرد
تشکر
خواندنی بود
پاسخ:
:)
خدارو شکر
البته مایل بودم اگر نظری موافق یا مخالف بود میفرمودین
 رابطه جنسی خیلی مهمه اصلا قبل ازدواج طرفین باید برن  کلاس سکسیولوژی اصلا باید مزاج شناسی شن ببینن  تمایلاتشون و نیازهاشون به هم شبیه یا نه! درسته بعد ازدواج خیلی چیزا تو گرمی یا سردی رابطه جنسی تاثیر داره ولی هیچ وقت نمیشه کسی که مزاج جبلی ش سرده رو گرم کرد یا اونی که دم یا صفراس رو خاموش کرد ! درسته به قصد رابطه جنسی ازدواج کردن حماقته محضه ولی اینکه همه زن‌ها یا مردها تو رابطه جنسی عین همن یک حرف کاملا اشتباهه و اینکه صرفا با توصیه اینکه نمیدونم سعی کن از شوهرت یا زنت لذت ببری و فلان و اینا یک شخص سرد رو نمیشه گرم کرد ! با خورد و خوراک و آرامش روانی و آموزش و اینا میشه یکی رو کمی گرم کرد ولی جبلی رو نمیشه تغییر داد. اینکه رابطه جنسی بعد یک مدت میشه عادت نه قبول ندارم اگه زن و مرد ایاق هم باشن تو رابطه بعد دوسال هم شاید هر شب سکس کامل هم نباشه معاشقه رو داشته باشن و این اتفاقا خیلییییییی تو دوام رابطه زناشویی و زندگی مشترکشون تاثیر داره اصلا من زنی رو میشناسم که شوهرش کتکش میزنه ولی تو رابطه جنسی خیلی حالشون باهم خوبه زنه عاشق شوهرشه. عاشقشه چون جدا از تامین نیاز جنسی نیاز عاطفیش هم اونجا تامین میشه . اتفاقا مردها هم از نظر روانی تو رابطه جنسی تامین میشن مردی که توانایی تحریک و انزال زنش رو داره و متوجه توانایش حین رابطه میشه بسیارر اعتماد به نفسش بالا میره.. اعتماد به نفس یکی از مهم ترین نیازهای یک مرده. من هم معتقدم رابطه جنسی عاااالی هم نمیتونه یک مرد عیاش رو سر به زیر کنه اما رابطه جنسی ضعیف مرد سربه زیر و سر به راه و حتی زن سر به راه رو میتونه تو معرض گناه قرار بده . 
نمیپردازم به اون قسمت که گاهی خیلی از مشکلاتی که تو زندگی مشترک تو امورات دیگه خودشون رو نشون میدن ریشه شون تو تخت خوابه ! خیلی از بهانه جویی ها ، مگسی شدن ها .... 
پاسخ:
بهتر از این نمیشد این پست رو کامل کرد(هرچند در خصوص مزاج شناسی نمیتونم نظری بدم و مراجعه دختر و پسر به سکسولوژیست رو وارد نمیدونم )
به خصوص به بخش اعتماد به نفس دادن آقایون، اشاره فوق العاده درستی کردین مخصوصا این :
"مردها هم از نظر روانی تو رابطه جنسی تامین میشن مردی که توانایی تحریک و انزال زنش رو داره و متوجه توانایش حین رابطه میشه بسیارر اعتماد به نفسش بالا میره.. اعتماد به نفس یکی از مهم ترین نیازهای یک مرده"
 فقط یادمون باشه اینایی که گفته میشه همممممه چیز نیست فقط از مهم ترین چیزهاست!

۰۲ مهر ۹۷ ، ۱۹:۱۸ امید شمس آذر
دنبالت میکنم.
فعلاً
پاسخ:
:)
باعث افتخاره
به سلامت
۰۲ مهر ۹۷ ، ۲۰:۲۴ مرد مُفرد
ترجیح می دهم درباره جنس زن حرف نزنم..بخصوص الان که مجرد هستیم و مفرد!!
پاسخ:
اتفاقا مخصوصا که دوباره مجرد شدی، باید تو انتخاب دوباره دقت بیشتری کنی اخوی
خیلی هم زود باید بخودت بیای، چون تو بیش از هر زنی ارزش داری و تویی که حق انتخاب داری و ارزش مندی و میتونی برگزینی
این نشد یکی دیگه ولی بشرط انتخاب سالم و رسیده ش
چقدر باحال ولی شرمنده داریم تو جامعه زندگی میکنم عده ای کثیر از افراد جامعه سران مطالعاتی خواصی روی این معقوله ندارن این که مزاج شناسی ، سکسیولوژی بدونن چیه و مراجعه کنن چون از یا خجالتی ان  و همین میشه که طرف زن میگره به خاطر شب اولش همین ، بعدشم تو جامعه زندگی میکنم کسی نمیتونه راجب اینا صحبت کنه مثلا تو فک کن من بیام تو جو دوستانه یا محیط دانشگاه راجب مزاج شناسی و اینا بگم که اگه قرار ازدواج کنید بهتره که مراجعه کنید تو مسائل زناشویی میتونه کمک بهتون بکنه تا بیام صحبت کنم همه فرار میکنن .
پاسخ:
پسرا شاید یکم خجالت بکشن و حیا کنن، ولی دخترا گودزیلا شدن حیا میا سرشون نمیشه خووووبم میدونن و حرفشو میزنن،  ولی اینکه فایده داشته باشه رو بعید میدونم
تو بیش از هر زنی ارزشداری و تویی که حق انتخاب داری ...
عذرخواهی می کنم این جمله شماست دیگه اخوی ؟
یاد داعشیان و طالبانیان افتادم.
واقعا براتون متاسفم با این نوع تفکر و نگاه
اخوی زن و مرد هردو انسانند و بر این اساس باز تاکید دارم بر این اساس هیچکدام بر دیگری برتری ندارند.
پیش خدا همه ما انسان ها ارزشمندیم.این رفتار انسان ها است که آنها را بر دیگری برتری می دهد نه جنسیتشان.
من الله توفیق
پاسخ:
سلام بله این جمله من بود
اولا ممکنه وقتی از داعشی و طالب حرف میزنین اولین چیزی که به ذهن میرسه اینه که اونا قاتل و متوحش و دگم هستن، ولی اینکه برخی اعتقاداتشون که کاملا بر پایه شریعت هست هم با این تفکرات افراطیشون قاطی بشه، و نشه درست رو از نادرست تشخیص داد، پس هر اعتقادی که دارن ضرورتا غلط نیست؛ این عرض بنده هیچ ارتباطی به ارزش های انسانی نداشت و اینکه شما فکر کنی این بر اون برتری نداره با اعتقادات و خلقت وجودیشون کاملا در تضاده به هزار و یک دلیل که اگر بخواین مشروحا عرض خواهم کرد.
اینکه زن ها هم ارزشمندند معلومه که ارزشمندند، کی گفته اونها بی ارزشند، من عرضم ناظر بر این بود که اگه زنی بخواد طاقچه بالا بذاره و حرف مفت و توقع زیادی داشته باشه باید بذاریش کنار و بری سراغ یکی دیگه /// همین

شهوت خلقیه که خدا داده و نمیشه ازش گذشت یا هم افراط کرد باید در حد اعتدال نگه داشت و دیدگاه هم در حد اعتدال باشد
پاسخ:
خب؟؟
متوجه نشدم منظورتون رو!
😕
پاسخ:
?

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">